بالابر خانگی

بالابر خانگی

 

بالابر خانگی

بالابر خانگی ، امروزه جابجا شدن در بین طبقات فروشگاه ها ، رستوران ها ، ساختمان هایی که آسانسور ندارند ، در کارگاه ها ، مغازه ها ، انبارها و غیره آسان شده است و برحسب کاری که انجام می دهند متفاوت هستند و انواع مختلفی دارند. یکی از انواع بالابرها ، بالابر خانگی است که اصطلاحا به آن هوم لیفت هم می گویند و جز بالابرهای هیدرولیکی محسوب می شوند به این دلیل که بالابر خانگی در محل هایی که سکونت وجود دارد به کار برده می شوند. بالابر خانگی باید سروصدایی نداشته باشند و حرکت نرم و روانی داشته باشند.

بالابر خانگی

قیمت بالابر خانگی

از طرفی بالابر خانگی باید از ضریب ایمنی بالایی برخوردار باشند چون برای جابجایی افراد از آن استفاده می شود. این بالابرها برای این که افراد سالمند و ناتوان را که نمی توانند از پله ها بالا و پایین بروند ، در منازل به راحتی جابجا کنند مورد استفاده قرار می گیرند. در بالابر خانگی از سیستم گیربکس نباید استفاده کنند چون بالابر گیربکس از لحاظ امنیت ، ایمنی کمتری دارند و به همین دلیل از بالابر گیربکسی برای حمل و جابجایی بار و کالا استفاده می شود. همین طور بالابر گیربکس به خاطر استفاده از موتور سروصدای زیادی ایجاد می کند و به خاطر همین مسئله گزینه مناسبی برای استفاده از آن در مکان های مسکونی نیست.

بالابر خانگی

نصب بالابر خانگی

 

بالابر خانگی یا هوم لیفت برای حمل افراد و بار در میان طبقه های رستوران ها ، خانه ها و فروشگاه هایی که امکان استفاده از آسانسور وجود ندارد ، انتخاب بسیار مناسبی است. بالابر خانگی از پاوریونیت هیدرولیکی استفاده می کنند و می توانند با برق تکفاز و سه فاز کار کنند ، همین طور امکان این وجود دارد که بالابر خانگی با برق UPS  کار کند. در این بالابر می توان از روی کابین بالابر را کنترل کرد. برای راه اندازی بالابر خانگی نیازی به حفر چاهک وجود ندارد ، این بالابر مجهز به پاراشوت می باشد که از خطر احتمال سقوط کم می کند و باعث ایمنی بالابر خانگی می شود.

 

بالابر خانگی

بالابر خانگی

 

در زیر کابین بالابر سیستم امنیتی تعبیه شده است که مانع را در زیر کابین تشخیص می دهد. برای افزایش عمر بالابر خانگی بهتر است شیلنگ هایی که به جک وصل هستند هر سه ماه یکبار بازدید و بررسی شوند و سوئیچ هایی که در این بالابرها مورد استفاده قرار می گیرند باید دور از آب و رطوبت باشند. همین طور سنسور هایی که در بالابر خانگی قرار دارند باید دوماه یکبار بازدید شوند. برای دریافت مشاوره جهت خرید بالابر خانگی با ما تماس بگیرید.