بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی ، بالابرها تجهیزاتی هستند که معمولا به کمک ما می آیند تا افراد یا بار را در بین طبقات جابجا کنند. بالابرها انواع مختلفی دارند و هر کدام کارکرد متفاوتی براساس نیاز مشتری دارند. از انواع بالابر می توان به بالابر خانگی ، بالابر فروشگاهی ، وینچی ، مغازه ای ، ساختمانی ، ویلچربر و یا بالابر صنعتی اشاره کرد. بالابرها مکانیزم متفاوتی دارند و هر کدام با توجه به خواسته مشتری و رفع نیاز او طراحی و تولید می شود. بالابر صنعتی در کارخانه ها و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد و برای جابجا کردن وسایل سنگین به کار می رود.

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

با بالابر صنعتی امکان این وجود دارد که به نقاط مرتفع دسترسی داشته باشیم. بالابر صنعتی در دو گروه بالابر صنعتی ثابت و متحرک تولید می شود. بالابر صنعتی ثابت به دیوار نصب شده و ثابت می ماند و معمولا برای جابجا کردن بار یا اشخاص در کارگاه و انبار و مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد حتی امکان این وجود دارد که از این بالابر بعنوان آسانسور خانگی استفاده کنیم. بالابر صنعتی را براساس ارتفاعی که می تواند بالا برود و ظرفیتی که می تواند تحمل کند ، دسته بندی می کنند.

 

بالابر صنعتی

ساخت بالابر صنعتی

 

بالابر صنعتی در ابعاد مختلف و طبق نیاز مخاطب و میزان باری که قرار است جابجا کند تولید می شوند.  معمولا بالابر صنعتی به شکل کفی ساخته شده و اندازه آن بزرگتر از بالابرهای معمولی تعیین می شود. بهتر است برای تعیین ابعاد مناسب برای راه اندازی بالابر صنعتی ، کارشناس باتجربه به محلی که قرار است آن جا نصب شود ، اعزام شود تا آن جا را بازدید کند و ابعاد مناسب بالابر صنعتی مشخص شود بعد بالابر تولید گردد. قیمت این نوع بالابر براساس ابعاد و ظرفیت و ارتفاع آن مشخص می شود. نوع دیگری از بالابر صنعتی ، بالابر متحرک می باشد که در صنایع و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد و کاربری صنعتی دارد. این نوع بالابر دارای چرخ می باشد و ارتفاع های مختلفی دارند و بسته به نیاز مخاطب تعیین می شود.

بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

بالابر نفربر صنعتی به صورت متحرک ساخته می شود که برای کار کردن در ارتفاع بالا به کار گرفته می شود. نوع دیگری از این بالابر ، بالابر نفربر کابین دار می باشد که برای جابجا کردن اشخاص به کار می رود و به صورت هیدرولیکی می باشد. برای دریافت مشاوره جهت خرید بالابر با ما تماس بگیرید.