بالابر هیدرولیکی کارگاهی

بالابر هیدرولیکی کارگاهی

بالابر هیدرولیک کارگاهی

بالابر هیدرولیک کارگاهی بهترین گزینه برای کار در نظر گرفته می شود زیرا هرگز داخل بالابر معلق نیست. آسانسورهایی که از سیستم کابلی استفاده می کنند، کابین را که بالای سطح همکف قرار می دهند در هوا معلق نگه می دارند. آسانسورهای پنوماتیکی کابین را در طبقات بالاتر با استفاده از سیستم ترمز نگه می دارند. از طرف دیگر بالابر هیدرولیک کارگاهی همیشه توسط یک بازوی هیدرولیک نگه داشته می شود.

بالابر هیدرولیکی کارگاهی

بالابر هیدرولیک کارگاهی با فشار سیال کار می کند، بالابر هیدرولیک کارگاهی برای بالا بردن خودروها در ایستگاه های خدمات و گاراژها فراوان استفاده می شود. در بالابر هیدرولیک کارگاهی یک بازوی استوانه ای به سیستمی متصل می شود که از مخزن، پمپ و شیر استفاده می کند. پمپ روغن هیدرولیک (یا مایع مشابه) را از مخزن به لوله ای که به بازو وصل است، جایی که شیر در آن قرار دارد، فشار می دهد. وقتی که دریچه می شود، مایع جمع می شود و یک پیستون را روی بازو فشار می دهد. بازو کشیده می شود و کابین آسانسور را با جمع شدن مایع به سمت بالا هل می دهد. وقتی که دریچه باز است، مایع به مخزن باز می شود و کابین پایین می آید.

سیستم بالابر هیدرولیک کارگاهی قابل اعتماد و ایمن است. کابین آسانسور هرگز در هوا معلق نیست و در طبقات بالاتر توسط بازوی هیدرولیک نگه داشته می شود. بازو با خیال راحت کابین و مسافرانش را بالا و پایین می برد. قابلیت اطمینان و ایمنی آنها را به یک انتخاب محبوب برای آسانسور کارگاه تبدیل کرده است.

از بالابر هیدرولیک کارگاهی در کارخانه ها و کارگاه ها و همچنین رستوران و فروشگاهها می توان استفاده کرد. بالابر هیدرولیک کارگاهی نسبت به بقیه ی آسانسورها دارای سرو صدای کمتری است و انرژی کمتری را مصرف می کند لذا بسیار مقرون به صرفه است. از لحاظ ایمنی بسیار قابل اطمینان است و در هنگام قطع برق امکان حرکت دادن کابین بصورت دستی وجود دارد. حرکت بالابر هیدرولیک کارگاهی سریع است. بالابر هیدرولیک کارگاهی می تواند به گونه ای طراحی شود که با ریموت قابل کنترل باشد و در آن هم می توان از کفی و یا از کابین استفاده کرد. بالابر هیدرولیک کارگاهی در ظرفیت های مختلف ساخته می شود و ارتفاع آن نیز قابل تغییر است. سیستم بالابر هیدرولیک کارگاهی به گونه ای است که با برق تک فاز و ۳ فاز براحتی کار می کند. بالابر هیدرولیک کارگاهی در محلی ثابت نصب می شود و معمولا برای جا به جا کردن بار مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به بالابرهای چرخ دار و متحرک معمولا قدرت بیشتری دارد.