بالابر خودکششی

بالابر خودکششی

بالابر خودکششی

بالابر خودکششی شامل هر دو مدل دیزلی و الکتریکی می‌شود که ویژگی اصلی آن، بوم تاشو چند مرحله‌ای بسیار انعطاف‌پذیر و راحت است. مفصل بندی و چرخش آنها به طور خاص به این نوع سکوی کار اجازه می دهد تا از موانع مختلف مانور داده و در چندین نقطه بدون نیاز به تغییر مکان پایه کار کند. با محدوده عملیاتی گسترده، راندمان بالا و ظرفیت بار زیاد، نوآوری های فنی متعددی در طراحی گنجانده شده است تا محصول دارای ایمنی، قابلیت اطمینان و عملکرد در سطح بالایی باشد. بالابر خودکششی به طور گسترده برای نصب و نگهداری کارخانه، ساخت و نگهداری مکان، مهندسی ساخت و ساز، انبارداری در مقیاس بزرگ، کاربردهای صنعت هوانوردی و هوافضا، فرودگاه ها و بنادر، خدمات شهری، باغبانی و موارد دیگر استفاده می شود.

بالابر خودکششی مجهز به سیستم های محرکی است که به ماشین اجازه می دهد تا به محل کار هدایت شود، مانند بالابر قیچی. برای کاربردهای بزرگتر، توانایی پوشاندن زمین برای چرخش سریع بین کارگاه‌ها، بالابر خودکششی را به یک راه‌حل کارآمدتر تبدیل می‌کند. به خصوص در جایی که اپراتورها مسافت قابل توجهی را طی می کنند یا سفرهای مکرری انجام می دهند. درجه بندی (توانایی بالا بردن شیب ها) و قابلیت سفر بر روی زمین های ناهموار، همچنین کمک می کند تا بالابر خودکششی در پروژه های ساختمانی عملکرد بالایی داشته باشد. موقعیت های دیگری که به بالابر خودکششی نیاز دارند، ظرفیت و عرشه برای حمل چندین کارگر، ابزار و مواد آنها به ارتفاع است.

بالابر خودکششی دیزلی

بالابر خودکششی دیزلی معمولاً دارای حفاظت اضافه بار، دستگاه تشخیص خودکار برای تشخیص دامنه و ارتفاع سکو، کنترل خودکار سرعت حرکت و سرعت حرکت بوم و دستگاه های توزین با دقت بالا، برای اطمینان از ایمنی و پایداری عملیات در همه جهات را داراست. دسته کنترل کامل متناسب و گذرگاه CAN و همچنین سیستم کنترل PLC با دقت موقعیت یابی بالا به راحتی قابل کنترل هستند و می توانند توسط کاربران به دلخواه اداره شوند. سیستم در حال اجرا بسته متشکل از پمپ متغیر الکتریکی متناسب، موتور متغیر کنترل هیدرولیک و شیر توزیع جریان می تواند سرعت حرکت نسبتاً بالا و سرعت اجرای نسبتاً کم و پایدار را به دست آورد. این سیستم به طور موثر کار می کند و گرمای کمتری تولید می کند. سیستم هیدرولیک: سیستم در حال اجرا بسته، سرعت به راحتی قابل تنظیم، محدوده سرعت گسترده. سیستم هیدرولیک بوم از مدار هسته دو سوپاپ استفاده می کند که ایمنی را افزایش می دهد.

بالابر خودکششی برقی

بالابر خودکششی برقی دارای اندازه ساختار کوچکتری است. بالابر خودکششی برقی دارای عرض و ارتفاع کمتر (وضعیت خاموش) است که برای کار در داخل ساختمان مناسب تر است. بالابر خودکششی برقی دوستدار محیط زیست است. بوم مفصلی الکتریکی باتری ذخیره سازی را به عنوان منبع تغذیه می گیرد و صدای کم و بدون انتشار ایجاد می کند، بنابراین می توان از آن در محیط های داخلی و سایر محیط ها با شرایط خاص استفاده کرد. در بالابر خودکششی برقی هیبریدی ژنراتورها می توانند برای شارژ باتری ذخیره سازی استفاده شوند.