گیربکس بالابر

 

گیربکس بالابر

گیربکس بالابر، از یک چرخ حلزونی شکل تشکیل شده است که در یک محفظه مربعی محصور شده است و با توجه به این فرم ساختاری مربعی، گیربکس بالابر را می توان به روش های مختلف در ماشین آلات یا کاربردهای دیگر نصب کرد، به علاوه لوازم جانبی متعددی برای نصب آسان وجود دارد. به عنوان مثال می توان به بازوی گشتاور، انواع مختلف فلنج، شفت و موارد دیگر اشاره کرد.

گیربکس های بالابر که توسط متخصصین و مهندسین مجموعه پارسیان بالابر طراحی شده است دارای گشتاور خروجی و بار شعاعی بالایی می باشد، به علاوه شفت خروجی چند کوپلینگ است. قابلیت نصب درام از ویژگی های برتر در موتور گیربکس بالابر ما می باشد و برخلاف گزینه های جایگزین، دارای یک سیستم کار بدون صدا و لغزش است و مونتاژ، جداسازی و نگهداری آسان دارد.

• از آنجایی که شفت های خروجی گیربکس های بالابر با قفل باز می شوند، در مقایسه با سیستم گوه ای از ویژگی حمل بار ایمن تری برخوردار هستند.

• در گیربکس های بالابر ما قطرها با کنترل فشار چرخ هماهنگی دارد و از مواد ریخته‌گری گرافیت که در برابر سایش مقاوم است، در انتخاب مواد استفاده می شود.

• در ساخت گیربکس‌های بالابر از فرایندهای رنگ آمیزی مطابق با استانداردهای جهانی استفاده می شود، همچنین ما می توانیم گیربکس بالابر را در رنگ های خاص به درخواست مشتریان خود رنگ آمیزی کنیم.

امکانات گیربکس بالابر

• محفظه آلیاژ آلومینیوم و یا چدن برای طراحی سبک وزن
• شفت کرم سخت شده برای افزایش دوام
• دو یاتاقان روی شفت ورودی و خروجی
• فلنج های باکیفیت برای ورودی موتور
• تنظیم سطح روغن برای موقعیت‌های نصب جایگزین
• مهر و موم روغن لبه ها، از نشتی جلوگیری می‌کند
• سوراخ‌های نصب متعدد برای همه پایه‌های زاویه‌ای
• طرح رنگ پودری روی محفظه خارجی برای مقاومت در برابر خوردگی
• دارای ضمانت و گارانتی معتبر

اندازه و مدل مناسب گیربکس بالابر

تعیین اندازه و مدل صحیح گیربکس بالابر با تجزیه و تحلیل الزامات برنامه خاص و مشخصات پروژه شما انجام می شود، به علاوه پرسنل پشتیبانی با تجربه ما همیشه در دسترس هستند تا به شما کمک کنند اندازه و نوع مناسب گیربکس بالابر را برای کار خود انتخاب کنید؛ چرا که ما قادر به تولید و ساخت انواع گیربکس های بالابر برای مغازه، فروشگاه و گیربکس صنعتی هستیم. شما می توانید برای اندازه مناسب بالابر خود از جدول راهنمای ذیل استفاده کنید و یا برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از گیربکس های بالابر ما یا درخواست قیمت برای سفارشی سازی، با ما در تماس باشید.

حداکثر وزن ۱۰۰ kg ۳۰۰ kg ۵۰۰ kg ۷۰۰ kg ۱۰۰۰ kg
ضریب اطمینان متوسط بالا متوسط بالا متوسط بالا متوسط بالا متوسط بالا
۱ تیپ ۶۲ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۳۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۸۵
تعداد طبقه( ارتفاع)

۲

تیپ ۶۲ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۳۰ تیپ ۱۳۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۸۵
۳ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۸۵ تیپ ۱۸۵
۴ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۳۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۸۵ تیپ ۱۸۵
۵ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۸۶ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۱۰ تیپ ۱۳۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۵۰ تیپ ۱۸۵ تیپ ۱۸۵

انواع گیربکس بالابر

گیربکس های بالابر را می‌توان بر اساس کاربرد و طراحی آنها به طور کلی به سه دسته طبقه بندی کرد، به طوری که گیربکس بالابر سطلی برای بلند کردن کارهای سنگین طراحی شده است که معمولاً در تنظیمات صنعتی استفاده می شود و از طرف دیگر، یک گیربکس برای سیستم های بالابر در ساختمان های تجاری و مسکونی معمولاً برای عملکرد نرم تر و بی صداتر طراحی می شود؛ بنابراین تمایز بین این انواع گیربکس برای اطمینان از سازگاری و کارایی سیستم بالابر ضروری است.

ویژگی های گیربکس بالابر

یک گیربکس بالابر استاندارد شامل چندین جزء کلیدی از جمله چرخ دنده ها، شفت ها و یاتاقان ها می باشد که همگی در یک محفظه بادوام قرار دارند، به علاوه کیفیت مواد به کار رفته در محصولات پارسیان بالابر می تواند به طور قابل توجهی بر طول عمر و عملکرد آنها تأثیر بگذارد؛ چرا که ویژگی هایی مانند کاهش نویز، بهره وری انرژی و ظرفیت بار در هنگام انتخاب گیربکس برای بالابر، ملاحظات مهمی هستند که تمرکز بر این عوامل در ساخت گیربکس بالابر ضروری است و پارسیان بالابر این عوامل مهم را در نظر می گیرد.

انتخاب گیربکس مناسب

انتخاب صحیح نوع گیربکس بالابر یک فرایند یکسان نیست؛ چرا که سازگاری با سیستم بالابر موجود بسیار مهم است، زیرا عواملی مانند نوع بالابر، ظرفیت آن، سرعت و محیطی که در آن کار می کند، همگی در انتخاب گیربکس تأثیر دارند، در همین راستا مجموعه پارسیان بالابر طیف وسیعی از گیربکس ها را برای برآورده کردن این نیازهای متنوع ارائه می دهند و اطمینان حاصل می کند که مشاغل مختلف می توانند گیربکس متناسب با نیازهای خود را در این مجموعه پیدا کنند.

کیفیت گیربکس

با توجه به طراحی جمع و جور گیربکس های بالابر، این گیربکس های ما برای بسیاری از کاربردهای بالابر مغازه، فروشگاه و انبار و کارخانه ها مناسب هستند، به علاوه با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب، این گیربکس های بالابر برای استفاده در ماشین آلات و فرایندهای تولید بسیار مناسب هستند. کیفیت گیربکس بالابر ما با تولید کاملاً تحت استاندارد شده ما تضمین می شود، به علاوه مواد عرضه شده نیز به شدت کنترل شده و بر اساس کیفیت اثبات شده انتخاب می شوند؛ بنابراین گیربکس های بالابر ما باکیفیت بالا و عمر طولانی، بیشترین بازدهی و حداقل صدا را تضمن می کنند.

قیمت گیربکس بالابر

قیمت گیربکس بالابر بر اساس وزن بار، ارتفاع مورد نظر، برند تولید کننده، نوع طراحی، نوع ولتاژ و همچنین ظرفیت آن مشخص می شود، به علاوه یکی از مهم‌ترین عواملی که تعیین کننده قیمت جعبه دنده بالابر است، مواد اولیه چدن و آلومینیوم است،

از دیگر عوامل تعیین کننده گیربکس بالابر، ضریب تبدیل گیربکس های بالابر است، زیرا با توجه به اینکه مدل گیربکس های بالابر بر اساس ضریب تبدیل برای توان خاصی از الکتروموتور انتخاب می شود، همین امر در قیمت تمام شده آن تأثیرگذار است، به طوری که ضریب تبدیل با نسبت چرخش موتور به گیربکس مشخص می شود.

در همین راستا مجموعه پارسیان بالابر، طراحی و ساخت گیربکس های بالابر خود را متناسب با الکتروموتور و ظرفیت لازم برای بالابر انجام می دهد، به علاوه مهندسان طراح ما استانداردهای لازم را در حین طراحی این مدل جعبه دنده ها به کار می برند و نهایت دقت را اعمال می کنند.

با توجه به طراحی و تولید منحصر به فرد توسط مجموعه پارسیان بالابر، گیربکس های بالابر ما در انواع مختلفی از صنایع کاربرد دارند، به طوری که برخی از رایج ترین انواع یا مکان هایی که از آنها استفاده می شود عبارت‌اند از

۱٫ زمانی که نیاز به توقف سریع است: این گیربکس ها برای حرکت پایین و بالای سریع، در مورد وسایلی که باید توقف سریع و دقیق انجام شود، مانند آسانسورها و بالابرها، بسیار کاربرد دارد.

۲٫ هنگامی که نیاز به کنترل صدا وجود دارد: تماس دو عنصر مختلف در گیربکس بالابر آلودگی صوتی را کاهش می دهد و آن را برای فضاهایی که نیاز به کنترل صدا دارند ایده آل می کند؛ بنابراین صنایع مختلف از گیربکس بالابر ما استفاده می کنند.

۳٫ هنگامی که فضا نگران کننده است: چرخ دنده حلزونی موجود در گیربکس بالابر، در ماشین آلاتی که نیاز به استفاده از گشتاور در فضاهای محدود دارند کاربرد دارد؛ چرا که شکل منحصر به فرد چرخ دنده حلزونی باعث انعطاف پذیری و تطبیق پذیری گسترده می شود؛ بنابراین از گیربکس های بالابر در تجهیزات بسته بندی، نوار نقاله ها و به طور کلی تمام ماشین آلات کوچک نیز استفاده می شود.

گیربکس های حلزونی برای نصب بالابر، یکی از فشرده‌ترین و کم‌هزینه‌ترین گزینه‌ها در میان کاهنده‌های سرعت هستند که برای کاهش سرعت چرخش ورودی و افزایش گشتاور خروجی استفاده می‌شوند، در همین راستا ما انواع گیربکس های مغازه ای، فروشگاهی و صنعتی را با بهترین کیفیت تولید می‌کنیم، به علاوه ما خدمات طراحی گیربکس بالابر را با استفاده از کارشناسان مجرب خود ارائه می دهیم.

از دیگر امکانات ما می توان به نصب و سرویس گیربکس اشاره کرد. مجموعه پارسیان بالابر انواع گیربکس های حلزونی چدن، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ را ارائه می دهد؛ بنابراین اگر مطمئن نیستید که کدام گیربکس بالابر برای شما مناسب است، با ما در تماس باشید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *