گیربکس بالابر فروشگاهی

گیربکس بالابر فروشگاهی

گیربکس بالابر فروشگاهی دور موتور را به کل سیستم منتقل می کند. میزان بالایی از ایمنی سیستم بر دوش گیربکس می باشد. انتخاب نوع گیربکس و مدل و برند آن تأثیر فراوانی بر قیمت تمام شده بالابر دارد. به طور رایج گیربکس فروشگاهی از نوع حلزونی می باشد. بالابر فروشگاهی معمولا برای بالا و پایین بردن انسان ها و بار و اجسام در مغازه ها یا فروشگاه ها استفاده می گردد. گیربکس حلزونی از بهترین و پربازده ترین انواع گیربکس های مورد استفاده در بالابر می باشد. نوع گیربکس را بر اساس میزان باری که جابجا می کند تعیین می کنند.

به طور مثال برای بارهای ۸۰۰ کیلوگرم، سایز ۱۱۰ گیربکس مناسب می باشد.سایز گیربکس بسته به کارایی آن دارد که معمولا از ۶۳ تا ۱۵۰ متغیر می باشد. اگر بار سنگینی را بالابر بخواهد جابجا کند، سایز بالابر گیربکسی فروشگاهی بسته به شرایط تا ۲۵۰ هم می رسد. سایز گیربکس باید با مشاوره با متخصص تعیین گردد تا از پرداخت هزینه بی مورد اجتناب شود و گیربکس بالابر فروشگاهی متناسب با نیاز فروشگاه تهیه شود. از آن جایی که ساختار بسیاری از فروشگاه ها و مغازه ها کوچک است یا طوری طراحی شده است تا از فضا حداکثر استفاده صورت بگیرد، برای جابجایی قسمتی از بارهای فروشگاه بین سطوح بالا و پایین مغازه یا حتی گاهی برای جابجایی افراد از بالابر فروشگاهی استفاده می شود.

گیربکس بالابر فروشگاهی به دلیل توان و قوتی که به بالابر می دهد اهمیت ویژه ای دارد. گیربکس بالابر فروشگاهی دستگاهی نیست که از قدرت آن چشم پوشی کرد یا ایمنی و قدرت آن را فدای صرفه اقتصادی کرد. اگر بالابری در فروشگاه وجود دارد که وظیفه جابجایی بارها و یا آدم ها را دارد، مقرون به صرفه تر است تا از بهترین نوع گیربکس بالابر فروشگاهی استفاده گردد تا هم وسط کار بالابر دچار خرابی نشود و هم شخص را متحمل هزینه مضاعف و مجدد تهیه گیربکس بالابر فروشگاهی نکند. یکی از ویژگی های گیربکس بالابر فروشگاهی این است که تعمیر آن به صرفه نیست و تعویض صرفه اقتصادی بیشتری با توجه به موجودی قطعات و هزینه تعمیر خواهد داشت.

در فروشگاه ها و مغازه ها از سری گیربکس بالابر فروشگاهی حلزونی، تیپ VF استفاده می گردد. ساختار این گیربکس بالابر فروشگاهی به این صورت می باشد که در آن شافت اولیه به وسیله تسمه به الکتروموتور وصل شده است و در قسمت خروجی فلانچ ندارد. ساختار گیربکس بالابر فروشگاهی حلزونی به این صورت می باشد که بر روی خود یک پوسته آلمینیومی دارد که نباید زیاد ضربه بخورد و محل قرار گیری آن اهمیت دارد و باید در مکانی قرار گیرد که پوسته گیربکس بالابر فروشگاهی در معرض آسیب کمتری باشد. عملکرد بالابر فروشگاهی و گیربکس آن به این صورت می باشد که بدنه بالابر یا شاسی آن، در جهت ستون های فلزی، با جان و قوتی که از موتور و گیربکس می گیرد، به کمک سیم بکسل در جهت عمودی جابجا شده و بالا و پایین می رود.

وقتی بالابر فروشگاهی به سطح مقطع افقی مورد نظر برسد، کف شاسی با میکروسوئیچ ها تماس پیدا می کند و سپس برق موتور به صورت اتوماتیک قطع می گردد و ترمز بالابر فروشگاهی فعال می گردد و سیستم می ایستد. اجزاء بالابر فروشگاهی شامل الکتروموتور، قرقره، سیم بکسل، گیربکس مناسب با میزان بار و سایز، شاسی بالابر فروشگاهی، لوله ها که نقش اسکلت فلزی را دارند و میکروسویچ ها می شود. به طور معمول گیربکس بالابر فروشگاهی برای جابجایی بالابرهایی که می خواهند وزنی معادل ۳۰۰ کیلوگرم را جابجا کنند استفاده می شوند. موتور استفاده شده در این سیستم ها از موتوری استفاده می کنند که معادل سه اسب بخار قدرت دارد.

اگر تصمیم بر این است که کوپل مستقیم گیربکس بالابر فروشگاهی با الکتروموتور به کار برده شود، حتما موتور باید ترمز داشته باشد تا بتوان که بالابر را در هر ارتفاعی که مد نظر است و نیاز می شود، نگه داشت. برای افزایش اطمینان از ایستادن در موقعیت و ارتفاع دلخواه، بهتر است از دو میکروسوئیچ در این سیستم استفاده شود. یکی از انواع گیربکس بالابر که نیازهای معمول یک مجموعه را با میزان جابجایی ۵۰۰ کیلوگرم بار را تأمین می کند، گیربکس حلزونی تیپ VF با سایز ۸۶ می باشد که نوعی از آن که پوسته آلمینیومی دارد از انواع باکیفیت و به صرفه آن می باشد.

برای اطمینان از ایمنی کامل و صحت عمل بالا و پایین بردن بالابر، بهتر است از بهترین و قدرتمندترین نوع این محصول استفاده شود. هم از آنجایی که خرابی بالابر می تواند کار کل مجموعه را به حالت تعلیق در بیاورد، و هم اینکه تعمیر آن به صرفه نمی باشد. به همین دلیل انتخاب اولیه گیربکس اهمیت فراوانی دارد. این محصول در مرحله تولید تحت تست های کنترل کیفی قرار می گیرد تا توان و قدرت آن به خوبی آزموده شود. برای تهیه انواع گیربکس بالابر فروشگاهی با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل بفرمایید.

بالابر نفربر ثابت

بالابر نفربر ثابت

بالابر نفربر ثابت، برای جابجایی افراد در خانه ها یا فروشگاه ها، حتی سالن های زیبایی، رستوران ها و بسیاری از مجموعه هایی که در داخل ساختمان تفاوت سطح بین طبقات و ارتفاعات دارد ولی امکان تعبیه و به کارگیری آسانسور وجود ندارد، کاربرد دارد. به طور کلی بالابر ثابت در چهار نوع بالابر هیدرولیکی، بالابر صنعتی، بالابر ثابت خانگی و بالابر ثابت فروشگاهی دسته بندی می شود. مکانیزم عملکرد بسیاری از این انواع یکسان است و تفاوت آن ها در کاربری آن ها و میزان بار یا محل استفاده از آن ها می باشد. مکانیزم ساخت بالابر نفربر به دو صورت هیدرولیکی و کششی می باشد که هر دو از ایمنی مطلوبی برخوردار هستند.

در بالابر نفربر ثابت از نوع هیدرولیکی معمولا یک چاهک دارد که در زمان جمع شدن، دستگاه درون آن قرار می گیرد و با زمین هم تراز می شود. در میان انواع بالابر هیدرولیکی ثابت، آن دسته که از مکانیزم قیچی در طراحی آن ها استفاده شده است، بالاترین ایمنی را نسبت به انواع دیگر دارند. مکانیزم عملکرد انواع هیدرولیکی بسیار متنوع بوده و بسته به نیاز و شرایط افراد متغیر و قابل تعیین می باشد.

دو مزیت بالابر نفربر ثابت این است که دارای مکانیزم ضد سقوط می باشد که ایمنی را به صورت مناسبی بالا می برد و دیگر آنکه نیاز به موتورخانه یا همان هوم لیفتینگ ندارد و بر اساس اشغال کردن کمترین جا در فضا، طراحی شده است. ابعادی که کابین بالابر نفربر ثابت دارد به نیاز و سلیقه خریدار، فضای در نظر گرفته شده در مکان برای آن و وزنی که می خواهد تحمل کند، بستگی دارد. ابعاد کابین بالابر نفربر ثابت به طور کلی تنوع زیادی در مرحله تولید و عرضه به بازار دارد.

امروزه به دلیل روند افزایش بیماری ها و مشکلات حرکتی یا دلایل شخصی دیگری، از بالابر نفربر ثابت در مکان های مختلف استفاده می گردد و خرید و تهیه آن از ضروریات آن مکان به حساب می آید. از آنجایی که این نوع به خصوص از بالابر برای انتقال و جابجا کردن انسان ها در نظر گرفته شده است، ایمنی در آن اهمیتی دو چندان نسبت به نوع باری دارد. قیمت بالابر نفربر ثابت به عوامل زیادی بستگی دارد که شامل این موارد می باشد: مکانیزم عملکرد این ابزار، مدل آن و برندی که بالابر نفربر ثابت را ارائه کرده است، جنس بدنه و نوع فولاد به کار رفته در آن، طراحی آن و تکنولوژی ساخت این محصول، سیستم های ایمنی کار گذاشته بر روی آن، قطعات مورد استفاده و حتی رنگ بالابر نفربر ثابت نیز در قیمت آن نقش دارد.

بالابر نفربر ثابت معمولا دارای یک اهرم پایین آورنده اضطراری دستی می باشد و سیستم قطع برق اضطراری و مکانیزم جلوگیری از سقوط نیز دارد. موتور به کار رفته در این سیستم ها بسیار قدرتمند هستند. تحمل وزن بالایی دارند و حتی توان جابجایی چند نفر را نیز دارند. در بسیاری از موارد هزینه نصب بالابر نفربر ثابت از هزینه نصب آسانسور مناسب تر می باشد و شرایط برای نصب بالابر نفربر ثابت محیا تر از آسانسور می باشد، برای همین ترجیح بسیاری از افراد بر تهیه این محصول در عوض آسانسور می باشد.

مواردی که باید مد نظر خریدار قرار بگیرد و در صورت نیاز با فروشنده مشورت شود، این موارد هستند: ابعاد و ظرفیت بالابر و نیاز خریدار، ارتفاعی که بالابر باید در ساختمان طی کند؛ فضایی که کابین می تواند اشغال کند و ساختمان و کنج مربوطه ظرفیت استفاده از آن را دارد؛ جنس بدنه و قطعات کابین بالابر نفربر ثابت، محل و موقعیتی که قرار است بالابر نفربر ثابت در آن نصب شود؛ نوع موتور به کار رفته در آن و قدرت و توان آن؛ تجهیزات و سیستم ایمنی به کار رفته در مجموعه.

ویژگی های بالابر نفربر ثابت به این صورت است که، سرعت پایین آمدن یا بالا رفتن این محصول قابل تنظیم می باشد. در صورتی که برق قطع شود دارای یک فرود اضطراری می باشد تا هیچ نگرانی برای خطر آفرین بودن آن وجود نداشته باشد. رنگ این محصول به این دلیل که در داخل ساختمان استفاده می شود و جلوی چشم است قابل سفارش بوده تا با دکوراسیون محیط تطبیق داده شود. بسیاری از این محصولات از لحاظ مصرف برق به صرفه می باشند و اتلاف انرژی پایینی دارند. در برخی موارد کابین دارای حفاظ هایی می باشد.

انواع بالابر نفربر ثابت را متناسب با فضاهای خود و کاربرد آن، از این مجموعه می توانیر تهیه نمایید. تعداد نفرات قابل جابجایی، ابعاد کابین، میزان سرعت، قدرت موتور، مکانیزم های ایمنی قابل بررسی و انتخاب می باشند. قیمت های محصولات این مجموعه نسبت به محصولات موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه می باشد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و خرید بالابر نفربر ثابت، با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید تا برای انتخاب و نصب و سایر موارد شما را راهنمایی کنند.

بالابر خانگی راه پله

بالابر خانگی راه پله

بالابر خانگی راه پله، راه حلی اساسی برای افرادی است که به دلیل سالخوردگی، بیماری و مواردی مانند آن دچار مشکلات حرکتی هستند و باید مسیری را برای رفت و آمد خود در یک مکان، به صورت پله ای طی کنند. بالا و پایین رفتن از پله ها همواره معضل بزرگی برای بسیاری از سالمندان یا افراد دچار ناتوانی های حرکتی بوده است. در بسیاری مواقع بالا و پایین رفتن از پله برای افراد می تواند حتی خطرناک باشد. در مواردی که این پله ها نقشی اساسی و روزمره در رفت و آمد این افراد دارد، تهیه بالابر خانگی راه پله می تواند مشکلات زیادی را حل کند و باعث آرامش این افراد شود.

بالابر خانگی راه پله در مسیر پله ها و چسبیده به دیوار نصب می گردد و ایمنی مناسبی دارد. بالابر خانگی راه پله با توجه به نوع و توان موتوری که دارد، ارتفاع صندلی، برندی که توسط آن ساخته شده است، انواع و قیمت های متفاوتی دارد. ولی به طور متداول بالابر خانگی راه پله، به دو دسته AC یا بالابر خانگی راه پله مستقیم و DC یا بالابر خانگی راه پله پیچشی یا چرخشی تقسیم می گردد. به این وسیله، صندلی پله رو، بالابر پله رو، یا آسانسور راه پله نیز می گویند.

بالابر خانگی راه پله نخستین بار در سال ۱۳۹۰ وارد ایران شده است. به تدریج و با افزایش تولید این محصول و ارائه نمونه های داخلی قیمت این محصول کاهش پیدا کرده است و رواج بیشتری یافته است و امروزه انواع مختلف ایرانی و خارجی آن در بازار موجود بوده و نصب می گردد.

انتخاب یک مرکز فروش مناسب که تعهد و مسئولیت پذیری مناسبی در نصب و خدمات پس از آن داشته باشد، در خرید این محصول اهمیت فراوانی دارد.

ساخت بالابر خانگی راه پله از یک سری ابزار و تجهیزات فلزی که در مسیر راه پله نصب می شود، تشکیل شده است، به همراه یک صندلی مناسب که فرد سالمند یا ناتوان با نشستن بر روی آن جابجا می شود. ایمنی نصب تجهیزات و راحتی صندلی برای آسایش شخص، در اولویت اهمیت می باشد. تهیه بالابر خانگی راه پله برای افرادی که دچار مشکلات مفصلی به خصوص مشکلات زانو یا پوکی استخوان هستند، تبدیل به نیازی اساسی شده است.

بسیاری از شکستگی های مفاصل در افراد کهنسال بر اثر سقوط در زمان بالا و پایین رفتن از پله ها رخ می دهد و ممکن است فرد را به کلی زمین گیر کند و از زندگی روزمره دور کند. در حالی که با نصب این تجهیزات فرد می تواند به آسانی از پله ها بالا و پایین رفته و به امور روزمره زندگی خود برسد.
بالابر خانگی راه پله نوع AC یا مستقیم برای طی کردن فاصله راه پله یک طبقه می باشد. برای نصب آن از یک ریل آلمینیومی منطبق با استانداردهای لازم، استفاده می گردد که بر روی دیوار پرچ می شود. نصب این نوع از محصول چندان زمان بر نبوده و در طول چند ساعت انجام می پذیرد. ولی باید از نصابی استفاده شود که ایمنی کامل را رعایت کرده و از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.

بالابر خانگی راه پله DC یا چرخشی، برای راه پله های دارای پاگرد استفاده می شود که در مسیر پیچش و انحراف از مسیر مستقیم وجود دارد. این نوع از محصول سفارشی انجام می شود و نصاب باید پیش از نصب و نهایی کردن محصول از جزئیات کامل راه پله طبقات مطلع گردد. نصب این نوع از بالابر خانگی راه پله زمان و انرژی بیشتری می برد و از ابزار و تجهیزات بیشتری نیز استفاده می شود. پس طبیعتا خرید و نصب آن نیز هر دو قیمت بیشتری دارند.
اجزای این محصول شامل این موارد می باشد: صندلی که می تواند بر حسب مورد به صورت چرخان و تاشو تهیه شود و ایمنی بیشتری داشته باشد.

واگن که بسیاری از اجزای محرکه صندلی از جمله موتور گیربکس که قدرت مجموعه از آن گرفته می شود در آن قرار دارند. شافت و چرخ دنده هم در ناحیه پشت واگن واقع شده اند. کمربند ایمنی نیز از اجزای حیاتی این مجموعه می باشد که مانع سقوط شخص می شود و او را به سلامت می رساند. سنسورهای تشخیص مانع نیز حسگرهای ایمنی هستند که اگر صندلی به مانع بخورد متوجه شده و از حرکت باز می ایستند. ریل نیز از اجرای حیاتی این محصول می باشد که بار کل مجموعه را به دوش می کشد و از جنس آلمینیوم یا فولاد می باشد. نوع آلمینیومی نرمی بیشتری داشته صدای کمتری نسبت به نوع فولادی ایجاد می کند و هزینه بیشتری نیز دارد.

انواع بالابر خانگی راه پله با کیفیت درجه یک و خدمات رسانی مطلوب را می توانید از این مجموعه تهیه نمایید. محصولات و نصب آن ها با بهترین قیمت های موجود در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. برای ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.

نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی 
نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی 

نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی

نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی 

یکی از مشکلات ساختمان های قدیمی نداشتن آسانسور است و همین مساله باعث شده تا ساکنین طبقات بالاتر برای رفت و آمد خود با دردسرهای بالا رفتن از پله و آسیب هایی که به زانو وارد می شود، دست و پنجه نرم کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید بگوییم که با نصب نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی  می توانید این معظل را برطرف نمایید. برای اطلاع از قیمت ها و همچنین دریافت مشاوره رایگان در مورد نمونه بالابر نفربر نصب در ساختمان قدیمی از کارشناسان حرفه ای این مجموعه می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

نمونه بالابر مغازه ای نصب در ابزارفروشی
نمونه بالابر مغازه ای نصب در ابزارفروشی

نمونه بالابر مغازه ای نصب در ابزارفروشی

نمونه بالابر مغازه ای نصب در ابزارفروشی

استفاده از بالابر در مغازه هایی مثل ابزار فروشی ها، هایپرمارکت ها و فروشگاه ها باعث می شود تا وسایل و اجسام سنگین را با ایمنی بالاتری بتوان جابه جا کرد. نمونه بالابر مغازه ای نصب در ابزارفروشی یکی دیگر از پروژه های موفق گروه پارسیان بالابر است که در زمینه طراحی و اجرای انواع بالابر مشغول فعالیت است. این مجموعه با داشتن سال ها تجربه در زمینه ساخت بالابر و به کار گیری نیروی متخصص در خدمت شما مشتریان محترم می باشد و شما برای اطلاع از قیمت های ما کافی است با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت
نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت

نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت

نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت

بالابرهای مغازه ای از انواع متداول و رایج بالابرها هستند که می توان در مغازه های با کاربری متفاوت از آنها استفاده کرد. نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت می تواند به جابه جایی کالاها در این فروشگاه های بزرگ کمک کند و کیفت و راندمان کاری شما را افزایش دهد. برای پیاده سازی نمونه بالابر مغازه ای نصب در هایپرمارکت نیاز به فضای زیادی نمی باشد. اگر در هایپر مارکت خود نیاز به نصب بالابر دارید می توانید با یک تماس تلفنی با کارشناسان ما، از قیمت های انواع بالابر مغازه ای مطلع شوید.